Loglob Cargo

Dlaczego my?

Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz. Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi dostawcami usług TSL. Oferujemy indywidualną obsługę — poprzez przydzielenie specjalisty, który osobiście czuwa nad całym przebiegiem transportu. Dzięki temu rozwiązaniu przepływ informacji jest szybki i bezpośredni.

Bezpieczeństwo Twojego ładunku jest dla nas priorytetem. Dlatego korzystamy z nowoczesnych technologii, monitorujemy ładunek  podczas przewozu, a na Wasze zlecenie oferujemy dodatkowe ubezpieczenia cargo. Współpracujemy z wieloletnimi zaufanymi partnerami,  siecią rzeczoznawców i firm kontrolnych oraz innych sprawdzonych podmiotów.

Jesteśmy świadomi, że każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego oferujemy indywidualne podejście i dostosowujemy nasze usługi do wymagań każdego zlecenia. Przygotowujemy badania przed realizacją, opracowujemy analizy, poznajemy wymagania na danych kierunkach, wspólnie szukamy optymalnych rozwiązań uwzględniających koszty, bezpieczeństwo i terminowość realizacji zleceń.

Oferujemy szeroką gamę usług, co pozwala nam być Twoim jedynym partnerem w obszarze transportu, przeładunków, magazynowania i obsługi celnej. Współpracujemy z elitarną siecią podmiotów sektora  logistyki i transportu na całym świecie.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży spedycyjnej, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższy poziom obsługi klienta.