Loglob Cargo

Strategia CSR - Real Fight Night

W ramach działalności CSR (ang. Corporate Social Responsibility), czyli odpowiedzialności społecznej biznesu – aktywnie angażujemy się we wspieranie licznych inicjatyw związanych z aktywnością fizyczną i sportową.

LOGLOB CARGO sp. z o.o. zostało sponsorem strategicznym Real Fight Night w Pabianicach. Dzięki temu mogliśmy przyczynić się do zwiększenia zainteresowania sportem oraz do wspierania lokalnej społeczności. Tego typu wydarzenia przyciągają nie tylko fanów sportu, ale także szerokie grono widzów, którzy chcą zobaczyć na ringu utytułowanych zawodników, a jednocześnie cieszyć się dobrą zabawą. Przyczyniają się one również do promocji zdrowego trybu życia i zachęcają do aktywności fizycznej.

Wspieranie walk bokserskich to dla nas nie tylko sposób na zaangażowanie się w społeczność sportową, ale również okazja do zwiększenia świadomości w zakresie korzyści wynikających z aktywności fizycznej oraz motywowania ludzi do podejmowania zdrowych wyzwań. Wsparcie sportowców to ważna kwestia, ponieważ pomaga im w rozwoju i osiąganiu sukcesów na arenie międzynarodowej.

Podczas walki, bokser stara się unikać ciosów i wykorzystać każdą okazję do zdobycia punktów. Podobnie Spedytor podczas realizacji zlecenia, stara się unikać problemów i kosztów, a jednocześnie wykorzystać każdą okazję do optymalizacji procesu transportowego.

Należy pamiętać, że nie można wygrać walki bez wsparcia swojego sztabu i zespołu trenerskiego, tak samo spedytor buduje swój serwis w oparciu o sprawdzonych zaufanych partnerów. Współpraca, koordynacja i zaangażowanie są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu zarówno na ringu, jak i w branży TSL.