Loglob Cargo

Spedycja morska

Spedycja morska to sztuka harmonizowania przemieszczania ładunków na morzach i oceanach świata. Jest to proces wymagający nie tylko dogłębnej wiedzy, ale także błyskotliwego umysłu oraz zdolności do rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniających się warunkach. Inteligentny transport morski to także zrozumienie wpływu globalnych trendów. Logistycy muszą być na bieżąco z przepisami międzynarodowymi, wprowadzanymi regulacjami środowiskowymi, a także monitorować zmiany na rynkach energetycznych, które wpływają na koszty paliwa i inne sytuacje w sektorze.

Strategiczna współpraca z wiodącymi armatorami umożliwia nam oferowanie usług przewozu ładunków morskich, a dzięki bliskiej kooperacji z międzynarodowymi portami czy agentami morskimi, zapewniamy sprawne przeładunki i odprawy celne.

Specjalizujemy się w przewozie ładunków morskich, w tym kontenerowych FCL / LCL, ale oferujemy również inne opcje, nietypowe, wymagające różnych rozwiązań transportowych jak np. ro-ro, break bulk, czy project cargo.

Doradzimy, przygotujemy niezbędne analizy rozwiązań, kalkulacje, oferty, sprawdzimy wymagania na danym rynku, towarzysząc Państwu od podjęcia towaru z magazynu i dostawie do „drzwi”. Wspólnym celem jest zapewnienie naszym klientom bezstresowego i płynnego doświadczenia transportowego.

loglob spedycja morska