Loglob Cargo

WinDoor-tech / Budma 2023

W dniach od 31 stycznia do 3 lutego 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prestiżowych targach WinDoor-tech / BUDMA 2023, w Poznaniu, będącymi jednym z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w Polsce. Ponad 600 firm z 26 krajów, udział kupców i inwestorów z 4 kontynentów, blisko 30 konferencji, pokazów i warsztatów — tak prezentowała się tegoroczna edycja targów.

Ta wspaniała okazja, aby wziąć udział jako wystawca gościnny i móc asystować podczas rozmów partnerskich o rozwiązaniach transportowych dla branży budowlanej w zakresie przewozów morskich i drogowych, była możliwa dzięki zaproszeniu przez firmę FIMTEC POLSKA, która obchodziła 25-lecie działalności na przestrzeni wystawienniczej 1250 m2 wypełnionej swoim imponującym parkiem maszynowym.

Wykorzystanie fragmentu stoiska wystawienniczego FIMTEC POLSKA do prezentacji oferty LOGLOB CARGO na takiej uroczystości było doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń, zbadania rodzących się potrzeb, zwiększenia rozpoznawalności marki oraz dotarcia do szerszej grupy odbiorców, a także na przyciągnięcie uwagi innych wystawców i gości targowych. Była to również znakomita szansa do zacieśnienia relacji z obecnymi partnerami biznesowymi.

Gorąco dziękujemy i serdecznie gratulujemy firmie FIMTEC POLSKA tak wspaniałej uroczystości – 25 lat działalności to ogromny sukces, za którym stoją ludzie i wzajemne, wieloletnie relacje oparte na współpracy szacunku i zaufaniu. Życzymy dalszych sukcesów!