Loglob Cargo

Szkolenia

LOGLOB CARGO sp. z o.o. oferuje swoim klientom i partnerom szkolenia z zakresu transportu morskiego – kontenerowego. Nasz zespół ekspertów posiada bogate doświadczenie i wiedzę dotyczącą transportu morskiego, przepisów międzynarodowych, kontraktów, ubezpieczeń, dokumentów i wielu innych aspektów tej dziedziny.

Celem szkoleń jest dostarczenie uczestnikom wiedzy potrzebnej do skutecznej organizacji i pomoc w rozwiązaniu problemów oraz koordynacji wysyłek morskich.

W przypadku zainteresowania skorzystaniem ze szkolenia proszę o kontakt:

Aleksandra Bańkowska

Dyrektor ds. Handlu i Logistyki

  1. Wielowymiarowa podróż przez działania i zadania — Podmioty uczestniczące w transporcie morskim
  2. Co z czego wynika i jak się tego dotyka — Ładunek a opakowanie — kontenery LCL/FCL
  3. Łańcuch zdarzeń i łańcuszek skojarzeń — Etapy transportu w imporcie/eksporcie
  4. Analogowo czy cyfrowo — Nowe trendy, zjawiska i zasady funkcjonowania podmiotów w transporcie morskim
  5. ETA TEU OT CAF FEU — Terminologia, skróty i definicje w transporcie morskim
  6. Komu to „przeforwardować”? — Dokumentacja w transporcie morskim
  7. Kto, kiedy i za co płaci? — Podział kosztów, ryzyka i odpowiedzialności wg INCOTERMS
  8. Od zapytania do wykonania — Oferta, Zlecenie, Faktura
  9. Samemu, bezpośrednio czy oddelegować? — Rola spedycji w transporcie morskim

„Pracując w sektorze usług TSL od 1998 roku, z pasją i zaangażowaniem dzieliłam się swoją wiedzą z innymi, budując i rozwijając przedsiębiorstwa spedycyjne. Jako jedna z pierwszych osób w branży opracowałam autorski program szkoleń z zakresu transportu morskiego, kontenerowego, skierowany do różnych grup odbiorców; pracowników logistyki, kadry zarządzającej, przedstawicieli handlowych, spedytorów.

Prowadziłam wykłady na Uniwersytecie Morskim w Gdyni ze Spedycji, a w trakcie drugich studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w pracy dyplomowej z powodzeniem wdrożyłam metodę projektową, przedstawiając cały proces importu z jego złożonymi elementami i nomenklaturą wśród dzieci w wieku przedszkolnym.
Dlatego z entuzjazmem zachęcam Państwa do skorzystania z naszej oferty i uczestnictwa w szkoleniu. Mój autorski program w ciekawy sposób pozwoli Państwu zgłębić tajniki transportu morskiego oraz zdobyć cenną wiedzę, która z pewnością przyczyni się do poszerzenia horyzontów zarządzania procesami logistycznymi”.

Aleksandra Bańkowska